Video prohlídka

V jedné z nejoblíbenějších částí Liberce – Vratislavicích nad Nisou, vzniklo energeticky úsporné a moderní rodinné bydlení pro náročné.

Nabízíme Vám ke koupi 5 novostaveb rodinných domů s ideální dispozicí 5+KK, garáží, dvěmi parkovacími místy, terasou a okrasnou menší zahradou.

s

Dispozice domů je 5+KK s garáží, technickou místností a 2 praktickými úložnými prostory

Obytná plocha 140, 3 m2 | Garáž 18,3 m2 | Terasa 24,9 m2 | Celková plocha pozemku od 230 m2

DSC04150-HDR

Naším cílem bylo vytvořit nové rodinné domy s dostatečným počtem místností, úložnými prostory, možností pohodlného velkorysého parkování, ideální velikostí městských zahrad a nízkými měsíčními náklady na provoz. To vše se nám podařilo spojit s moderním designem a kvalitními materiály.

DSC04141-HDR

Exteriér domů zdobí moderní bílo šedá fasáda, velkoformátová okna s izolačními 3-skly a již ve standardu osazená elektrickými podomítkovými žaluziemi na dálkové ovládání a prosklená stěna v obývacím pokoji se vstupem na terasu. Cílem developera bylo vytvořit jednotný vzhled všech domů jako celku, a proto pro okolí domů navrhl zahradní architekt moderní, ale přitom útulné menší zahrady s okrasnými keři, stromky. Po příznivějším počasí bude nově založen trávník. Myšleno bylo taktéž na parkování, kdy ke každému domu náleží garáž a 2 volná parkovací místa na vlastním pozemku před domem.

DJI_0222

Důležitým trendem dnešní a hlavně budoucí doby je redukce nákladů na provoz domu. Z tohoto důvodu je na ploché střeše umístěna fotovoltaická elektrárna, která je napojena navíc na bateriové úložiště a doplněna o chytrý rozvaděč. Dalším důležitým vybavením, které je ve standardu, je kompletní příprava pro dobíjení elektromobilů jež se nachází v garáži. Po celé ploše domu je rozvedeno úsporné podlahové vytápění.

DSC03260-HDR-min

Domy disponují navíc vyjímečným systémem vytápění, který reaguje na současnou situaci s trhem s energiemi. Budoucí majitel má možnost volby mezi vytápěním pomocí plynového nebo elektrického kotle. Oba dva systémy jsou již v domě osazeny. Majitel tak může variabilně reagovat na aktuální trh s cenami komodit. Stejným způsobem funguje i ohřev vody přes bojler. Díky technologii fotovoltaiky lze ušetřit až 40% měsíčních nákladů. Další důležitou alternativou, která je připravena je možnost ev. dalšího rozšíření elektrárny o cca dalších 50% a tedy snížení celkových nákladů na provoz domu až o cca 60%. Energetickou náročnost domu ve skupině B zajišťují mimo jiné i kvalitní izolace a trojskla ve všech místnostech.

DSC03342-HDR-min

Zádveří domu je účelné a chytré. Nabízí dostatek prostoru pro vestavěnou skříň, či věšák na kabáty s botníkem. V předsíni a koupelnách je na podlaze položena dlažba, v obytných místnostech byl zvolen kvalitní vinyl, který zajišťuje komfortní a tiché bydlení. Vinyl navíc šetří náklady na vytápění oproti plovoucí podlaze. Obývací pokoj je skutečně velkorysý, kdy nabízí 47 m2 podlahové plochy.

DSC03226-HDR-min

V koupelně v přízemí se nachází umyvadlo s vestavěným nábytkem, zrcadlo, závěsné WC a zmiňované oba kotle s bojlerem a místo pro připojení na pračku ev. sušičku. V hlavní koupelně ve 2.NP je vana, sprchový kout, dvě umyvadla s nábytkem, zrcadlo s úložným prostorem, závěsné WC s bidetovou sprškou a žebříkové topení. Obě patra propojuje schodiště s nášlapy z tvrdého kvalitního dřeva s nočním osvětlením stupňů. Ve všech místnostech jsou již navíc osazena moderní designová LED svítidla od renomované společnosti Danlux.

DSC03305-HDR-min

O bezpečnost se bát nemusíte. Dům je osazen zabezpečovacím systémem od firmy Jablotron s možností napojení na pult centrální ochrany.

Vchodový prostor mezi jednotlivými domy rozdělují pěkné gabionové stěny a okrasné keře se zahradní úpravou.

DSC03405-HDR-min

Virtuální prohlídka

Ceník rodinného domu

Kód Dispozice Užitná plocha Plocha pozemku Dostupnost Cena s DPH
Kód RD A Dispozice 5+KK Užitná plocha 157,7 m2 Plocha pozemku 544.4 m2 Dostupnost Prodáno Cena -
Kód RD C Dispozice 5+KK Užitná plocha 157,7 m2 Plocha pozemku 238 m2 Dostupnost Volný Cena 12 279 600 Kč Detail
Kód RD D Dispozice 5+KK Užitná plocha 157,7 m2 Plocha pozemku 230 m2 Dostupnost Volný Cena 12 247 600 Kč Detail
Kód RD E Dispozice 5+KK Užitná plocha 157,7 m2 Plocha pozemku 230 m2 Dostupnost Volný Cena 13 110 200 Kč Detail

Lokalita

Hlavní důvody pro koupi této nemovitosti

Novostavby atraktivních rodinných domu vč. moderní velké garáže jsou dokončeny, zkolaudovány a připravena k nastěhování. Kupující má tedy velikou výhodu oproti jiným projektům na trhu, protože si ještě před svým rozhodnutím prohlédne finální stav a zkontroluje kvalitu.
Důraz na úsporný/ekonomický provoz - fotovoltaická elektrárna s bateriovým úložištěm a komfortní podlahové vytápění.
Projekt již zahrnuje oplocení, pevné plochy, odborně založenou zahradu, další 2 venkovní parkovací stání atd. Na kupujícího tedy nečekají žádné další skryté vícenáklady.
Projekt celé lokality byl vytvořen a dotažen do detailu ve spolupráci s renomovanými architekty.
Moderní design a elegantní nadčasové neutrální barvy, které se hodí pro každý styl zařízení.
Vysoko nastavené a hodnotné standardy vybavení.
Nadstandardy, které jsou u jiných nabídek za příplatek jsou již zahrnuty v základní ceně jako např. elektronický zabezpečovací systém, elektrické podmomítkové venkovní žaluzie, luxusní LED svítidla ve všech místnostech, atd.
Ověřený developer s dobrou pověstí a referencemi.
Flexibilita při plánování prohlídek a klientsky vstřícný přístup, kdy je např. umožněno vyčkat na prodej nemovitosti kupujícího.
Udržitelnost hodnoty nemovitosti i v době krize. Novostavby mají nejnižší propady cen a zároveň nejlepší likviditu. Vysoký předpoklad budoucího růstu hodnoty této nemovitosti.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.