Připravujeme

Rezidence Javorová

Právě v prodeji

Na rozmezí Lidových Sadů a Ruprechtic vznikla nová moderní rezidence Javorová, kterou navrhl významný liberecký architekt Ing. arch. Radim Kousal.

Pouze 12 jedinečných bytových jednotek obklopeno přírodou, historickou zástavbou a blízkou dostupností do centra města.


Nabídka bytů
Právě v prodeji

Rezidence Jáchymovská

Právě v prodeji

Moderní rezidence Jáchymovská je ideální volbou pro páry nebo investory. Nachází se zde pouze 9 bytových jednotek o velikosti 2+KK s parkovacím stáním. 2 z nich disponují zahradou.

Liberecká čtvrt Františkov má skvělou dostupnost do centra města a na rychlostní silnici směr MB, Praha nebo Žitava.


Nabídka bytů
Právě v prodeji

Rodinné domy
Volgogradská

Nabídku pro vás připravujeme

V klidné části města, Dolním Hanychově, vzniklo 9 moderních rodinných domů o ideální dispozici 5+KK se zahradami, parkováním a hezkým výhledem na Ještěd.

Je zde kladen důraz především na technologie, kdy každý dům disponuje fotovoltaikou s bateriovým úložištěm, které uspoří až 30% měsíčních nákladů, úsporným podlahovým vytápěním a nádrží na dešťovou vodu.

Nabídku připravujeme

Rodinné domy
Vrchlického

Nabídku pro vás připravujeme

V ulici Vrchlického jsme postavili pouze 4 luxusní rodinné domy, které navrhl známý liberecký architekt Plašil. Můžete se těšit na moderní design, nastandardní materiály, fotovoltaiku s bateriovým úložištěm, které uspoří až 30% měsíčních nákladů, úsporné podlahové vytápění, skleněné zábradlí na schodišti, či okrasné zahrady s nově založeným trávníkem.

Perfektní lokalita s hezkým výhledem už jen podtrhuje celkovou kvalitu těchto domů.

Nabídku připravujeme