Úspěšný projekt RD Lomová

12. 03. 2024

V projektu RD Lomová už bohužel nové bydlení nekoupíte. V relativně krátkém časovém úseku se nám podařilo všechny 4 domy úspěšně prodat.

V klidné lokalitě na rozmezí Vratislavic nad Nisou a Vesce, konkrétně na rohu ulice Lomová a Dobrodružná, jsme v minulém roce dokončili povedený projekt čtyř rodinných domů. Z původního starého domu se zanedbaným pozemkem se podařilo zrealizovat moderní projekt, který vkusně zapadl do rezidenční a vysoce hodnocené lokality s pěkným výhledem na Ještěd. 

Pomocí terénních úprav a nákladných gabinových stěn, se podařilo vybudovat rovné pozemky pro 3 novostavby navržené významným libereckým architektem. Ve stejném designu byl kompletně a citlivě zrekonstruován původní dům se samostatnou garáží a skladem. 

Zároveň se podařilo zachránit původní vzrostlé a zdravé stromy,  které byly citlivě doplněny novou výsadbou okrasných jehličnanů, keřů a další zeleně. 

Celkovou kvalitu domů doplnily technologie sloužící pro snížení nákladů na provoz domu. V našich domech mohou klienti očekávat mimo jiné vlastní fotovoltaickou elektrárnu s bateriovým úložištěm a komfortní podlahové vytápění.