Novostavba rodinného domu ve Stráži nad Nisou

24. 03. 2024

V průběhu roku 2023 jsme zdařile dokončili výstavbu a kolaudaci dvou rodinných domů ve Stráži nad Nisou v ulici Bergerovo náměstí. Prodej prvního domu byl rychlý, a tak zbývá v nabídce už jen jeden. Jedná se o poslední samostatný dům z našeho širokého portfolia.

V přízemí domu se nachází velkorysý obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou. Dále je zde WC, sprchový kout a prostor pro pračku a sušičku. V patře jsou k dispozici 4 podkrovní pokoje a hlavní koupelna.

Výhodou domu je jeho kompletní dokončení včetně nově založené zahrady. Na nového majitele, kromě kuchyňské linky, nečekají žádné další vícenáklady. 
Na střeše domu jsou navíc osazeny fotovoltaické panely a bateriové úložiště v technickém prostoru v garáži. Po celé ploše je rozvedeno komfortní podlahové vytápění a možnost instalace krbových kamen do komínu v obývacím pokoji.

Přijďte se podívat na prohlídku. Samostatné domy v naší nabídce v následujících letech nebudou. 

Stráž nad Nisou se nachází na okraji Liberce směrem na Žitavu, či Frýdlant. Jedná se o oblíbenou lokalitu především pro ty, kteří hledají klidné, až vesnické bydlení, ale zároveň požadují blízkou dostupnost do centra Liberce. Z garáže domu se dopravíte za 3 minuty na rychlostní silnici a následně jste za 5 minut u centra Liberce.