Novostavby 3 rodinných domů A,B a C – ul. Lomová/ Dobrodružná Liberec Vesec

17. 04. 2023

Ve spolupráci s nejlepšími libereckými architekty současnosti připravujeme a dokončujeme, i přes současnou nepříznivou dobu, řadu dalších zajímavých projektů, které bychom vám ve stručnosti rádi představili. Veškeré podrobnosti naleznete následně v konkrétní nabídce po jejím uveřejnění.

Výstavba 3 komfortních rodinných domů s označením A,B a C o dispozici 4 + KK a garáž. Domy A a B tvoří dvojdům a dům C je samostatný. Všechny domy jsou po stavební stránce dokončeny.

Aktuálně probíhají na projektu dokončovací zemní práce, které souvisí s finalizací zemních úprav. Veškeré venkovní dlažby jsou již položeny.

Koncem dubna dojde k osazení střešních panelů fotovoltaických elektráren a k montáži brány a branky u domu C. Začátkem května předpokládáme, s ohledem na počasí, zahájení prací na založení a realizaci zahrad jednotlivých domů.

Předpokládaný termín kolaudace: cca zač. 5/2023

Zahájení inzerce: inzerce zahájena 14.4.2023

Rodinný dům po celkové rekonstrukci – ul. Lomová, Liberec, Vesec

Generální rekonstrukce samostatného rodinného domu s označením D o dispozici 5 + KK a garáž. Přibližně v průběhu měsíce května jsou naplánovány zahradnické práce, kde bude výsledkem založená zahrada tak jak je našim zvykem.

Předpoklad dokončení je cca 5/2023.

Zahájení inzerce: cca 5/2023

Uvedený projekt zahrnují nejvyšší standardy vč. podlahového vytápění, 3-skel, fotovoltaických elektráren s bateriovým úložištěm a další.