ul. Lomová/ Dobrodružná Liberec Vesec

15. 03. 2023

Ve spolupráci s nejlepšími libereckými architekty současnosti připravujeme a dokončujeme, i přes současnou nepříznivou dobu, řadu dalších zajímavých projektů, které bychom vám ve stručnosti rádi představili. Veškeré podrobnosti naleznete následně v konkrétní nabídce po jejím uveřejnění.

Výstavba 3 komfortních rodinných domů s označením A,B a C o dispozici 4 + KK a garáž. Domy A a B tvoří dvojdům a dům C je samostatný. Všechny domy jsou po stavební stránce dokončeny. V současné době probíhají zemní práce související s tvorbou nového oplocení u ul. Lomová a začne montáž fotovoltaických elektráren s bateriovým úložištěm. Cca. v průběhu měsíce dubna dle počasí jsou naplánovány zahradnické práce, kde bude výsledkem založená zahrada tak jak je našim zvykem.

Předpokládaný termín kolaudace: cca zač. 5/2023

Zahájení inzerce: cca 4/2023

ul. Lomová, Liberec, Vesec

Generální rekonstrukce samostatného rodinného domu s označením D o dispozici 5 + KK a garáž. Přibližně v průběhu měsíce května jsou naplánovány zahradnické práce, kde bude výsledkem založená zahrada tak jak je našim zvykem.

Předpoklad dokončení je cca 5/2023.

Zahájení inzerce: cca 4/2023

Uvedený projekt zahrnují nejvyšší standardy vč. podlahového vytápění, 3-skel, fotovoltaických elektráren s bateriovým úložištěm a další.