Novostavba rodinného domu

4+KK s terasou a zahradou je součástí architektonicky atraktivního rezidenčního projektu 4 rodinných domů. Projekt je situován v lukrativní části Liberce v ul. U Opatrovny. Dům je jihozápadně orientovaný s výhledem na Ještěd a s výbornou dostupností pěšky do centra i na MHD. V ceně nemovitosti jsou také spoluvlastnické podíly na příjezdových komunikacích a parkovací stání u domu.

KUB_6766

Přednostně k tomuto domu je možnost přikoupení jedné garáže  za 500.000,- Kč nebo dvou samostatných garáží v celkové ceně 900.000,- Kč. Rozměry jednotlivých garáží jsou 5.900x 3.305cm.

KUB_6773

Zastavěná plocha domu vč. teras a  parkovacího stání činí 156 m2, zahrada  má velikost 269m2.  V přízemí prakticky řešeného domu se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem s přípravou pro kuchyňskou linku. Obývací pokoj je přirozeně propojen s exteriérem výstupem na slunnou terasu.  Dále je zde samostatná toaleta, velká technická místnost s dostatkem místa pro pračku a sušičku a sklad pod schody. Další prostorný sklad je přístupný ze zahrady např.  pro uložení kol, lyží nebo zahradní techniky.

KUB_6975

Při stavbě byly použity velmi kvalitní materiály a to vč. dalšího tech. vybavení jako je např. zabezpečovací systém s možností připojení na pult centr. ochrany, TV a datové rozvody a mnoho dalšího. Vytápění zajišťuje tepelné čerpadlo s podlahovým vytápěním, nechybí komín pro krb a další.

KUB_6877

Ve 2.NP se nachází vstup do domu s prostorným zádveřím, chodba a dále 3 pokoje, každý s přístupem na průběžný balkon a komfortní koupelna.

KUB_6910

Zahrada domu

včetně okolí je založena  odbornou zahradnickou firmou, takže jako celek působí celý projekt velmi kvalitním a hodnotným dojmem. Lokalita splňuje ty nejnáročnější požadavky na bydlení s veškerou občanskou vybaveností jako jsou ZŠ, MŠ, obchody, knihovna, restaurace  a velmi dobrou dostupností do centra.

Dům je stavebně dokončen.

Vřele doporučujeme prohlídku.

IMG_1386

Video prohlídka

Virtuální prohlídka

4kk dispozice
150 zastavěná plocha (m2)
157 zahrada (m2)

Ceník rodinného domu

Kód Dispozice Zastavěná plocha Terasa Balkón Zahrada Dostupnost Cena s DPH
Kód C Dispozice 4+KK Plocha 150 m2 Terasa 10,10 m2 Balkón 10,1 m2 Zahrada 157 m2 Dostupnost Volný Cena 13.400.000,- Kč Detail

Hypotéky Tvrzník
Váš partner na trhu hypoték.

Pro případ, že se rozhodnete financovat koupi prostřednictvím hypotečního úvěru, spolupracuje naše firma se společností Hypotéky Tvrzník – Luboš Tvrzník, která vám pomůže s výběrem, zajištěním a i následným čerpáním hypotečního úvěru. Tato firma spolupracuje se všemi bankovními ústavy v ČR poskytujícími hypoteční úvěry, převezme za vás kompletní vyřízení hypotéky a vyjedná vám co možná nejlepší podmínky (úroková, sazba, poplatky). Samozřejmostí je odhad nemovitosti zdarma a samozřejmě všechny její služby jsou bezplatné.

Luboš Tvrzník
Vrbova 1367/5, 460 01 Liberec 1

+420 737 425 197
tvrznik@tvrznik.cz
www.hypotecni-uvery.cz

Lokalita

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.