Novostavba rodinného domu

4+KK s terasou a zahradou je součástí architektonicky atraktivního rezidenčního projektu 4 rodinných domů. Projekt je situován v lukrativní části Liberce v ul. U Opatrovny. Dům je jihozápadně orientovaný s výhledem na Ještěd a s výbornou dostupností pěšky do centra i na MHD. Součástí nabídky je komfortní garáž vybavená zabezpečovacím systémem a parkovací stání u domu.

KUB_6766

Garáže jsou v samostatném bloku a s ohledem na terén ve dvou podlažích. Nabízíme možnost dokoupení druhé samostatné garáže.

KUB_6773

Zastavěná plocha domu vč. teras a  parkovacího stání činí 156 m2, zahrada  má velikost 269m2.  V přízemí prakticky řešeného domu se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem s přípravou pro kuchyňskou linku. Obývací pokoj je přirozeně propojen s exteriérem výstupem na slunnou terasu.  Dále je zde samostatná toaleta, velká technická místnost s dostatkem místa pro pračku a sušičku a sklad pod schody. Další prostorný sklad je přístupný ze zahrady např.  pro uložení kol, lyží nebo zahradní techniky.

KUB_6975

Při stavbě byly použity velmi kvalitní materiály a to vč. dalšího tech. vybavení jako je např. zabezpečovací systém s možností připojení na pult centr. ochrany, TV a datové rozvody a mnoho dalšího. Vytápění zajišťuje tepelné čerpadlo s podlahovým vytápěním, nechybí komín pro krb a další.

KUB_6877

Ve 2.NP se nachází vstup do domu s prostorným zádveřím, chodba a dále 3 pokoje, každý s přístupem na průběžný balkon a komfortní koupelna.

KUB_6910

Zahrada domu

včetně okolí je založena  odbornou zahradnickou firmou, takže jako celek působí celý projekt velmi kvalitním a hodnotným dojmem. Lokalita splňuje ty nejnáročnější požadavky na bydlení s veškerou občanskou vybaveností jako jsou ZŠ, MŠ, obchody, knihovna, restaurace  a velmi dobrou dostupností do centra.

IMG_1386
4kk dispozice
156 zastavěná plocha (m2)
269 zahrada (m2)

Ceník rodinného domu

Kód Dispozice Zastavěná plocha Terasa Balkón Zahrada Dostupnost Cena s DPH
Kód A Dispozice 4+KK Plocha 156 m2 Terasa 10,10 m2 Balkón 10,1 m2 Zahrada 269 m2 Dostupnost Prodáno Cena

Hypotéky Tvrzník
Váš partner na trhu hypoték.

Pro případ, že se rozhodnete financovat koupi prostřednictvím hypotečního úvěru, spolupracuje naše firma se společností Hypotéky Tvrzník – Luboš Tvrzník, která vám pomůže s výběrem, zajištěním a i následným čerpáním hypotečního úvěru. Tato firma spolupracuje se všemi bankovními ústavy v ČR poskytujícími hypoteční úvěry, převezme za vás kompletní vyřízení hypotéky a vyjedná vám co možná nejlepší podmínky (úroková, sazba, poplatky). Samozřejmostí je odhad nemovitosti zdarma a samozřejmě všechny její služby jsou bezplatné.

Luboš Tvrzník
Vrbova 1367/5, 460 01 Liberec 1

+420 737 425 197
tvrznik@tvrznik.cz
www.hypotecni-uvery.cz

Lokalita

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Technický kontakt