Video

Energeticky úsporný dům s výhledem na Ještěd

Pod libereckou ikonou, Ještědem, vzniklo moderní rodinné bydlení, které nemá v této oblasti konkurenci. Od začátku byl kladen důraz na úsporu energií a moderní design.

Nabízíme Vám ke koupi rodinný dům, navržených známým architektem Novosadem, s ideální dispozicí 5+KK, dvěmi parkovacími místy a okrasnou zahradou.

v-s-1

Dispozice a příslušenství

V ceně rodinného domu jsou 2 parkovací stání, okrasná zahrada a fotovoltaika s bateriovým úložištěm.
Dispozice domů je 5+KK + dvě šatny, technická místnost a dvě koupelny.

DSC05576-HDR-min

Standardy

Naším cílem bylo vytvořit rodinný dům s dostatečným počtem místností, úložným prostorem, možností pohodlného parkování, ideální velikostí zahrady a nízkými měsíčními náklady na provoz. To vše se nám podařilo spojit s moderním designem a kvalitními materiály.

Exteriér domu zdobí obklad z umělého kamene, velkoformátová francouzská okna a prosklená stěna v obývacím pokoji. Pro okolí domů navrhl architekt moderní, ale přitom útulnou zahradu s okrasnými keři, stromky, kůrou a nově založeným trávníkem. Na oplocení jsou umístěny tmavé folie pro zachování soukromí a komfortu.

DSC05594-HDR-min

Na ploché střeše je umístěna fotovoltaika, která je napojena na bateriové úložiště a chytrý rozvaděč. Po celé ploše domu je rozvedeno podlahové vytápění napojené na elektro kotel. Ohřev vody zajišťuje bojler. Díky technologii fotovoltaiky ušetříte až 40% měsíčních nákladů. Při dalším rozšíření je možné snížit náklady až na 60%. Energetickou náročnost domu ve skupině B zajišťují mimo jiné i kvalitní izolace a trojskla ve všech místnostech.

DJI_0666-min

Ve vstupní předsíni domu Vás zaujme designové zábradlí. V předsíni a koupelnách je podlaha pokryta dlažbou, v obytných místnostech je plovoucí podlaha. Obývací pokoj nabízí možnost připojení krbových kamen do komínu. V přízemní koupelně se nachází sprchový kout, žebříkové topení, umyvadlo s nábytkem a připojení na pračku se sušičkou. V hlavní koupelně ve 2.NP je vana, umyvadlo s nábytkem, zrcadlo, závěsné wc a žebříkové topení. K hlavní ložnici náleží samostatná šatna. Druhá šatna je pak společná a může sloužit i jako komora či sklad.
O bezpečnost v domě se bát nemusíte. Dům je osazen zabezpečovacím systémem od firmy Jablotron s možností napojení na pult centrální ochrany.
Společná příjezdová cesta má designové osvětlení, které funguje podle astronomických hodin.

DSC05604-HDR-min

Informace

Dům včetně okolí je kompletně dokončen a bude zkolaudován cca. 3/2023. V případě financování hypotečním úvěrem poskytujeme našim klientům bezplatnou konzultaci a srovnání nabídek jednotlivých bank. Energetická náročnost je B.

Jako benefit jsme pro Vás připravili následující nabídku:
Ve spolupráci s Generali Českou pojišťovnou jsme pro vás připravili exkluzivní nabídku pojištění vašeho rodinného domu a domácnosti s bezkonkurenční slevou až 40%.
Ve spolupráci s kuchyňským studiem Oresi jsme vám připravili slevu ve výši 7% na dodání a instalaci kuchyně pro váš dům“

Lokalita a doprava

Od domu v ulici Volgogradská se dopravíte do 5 minut jízdy autem téměř na všechna důležitá místa ve městě.
V blízkosti je lyžařský areál a mnoho turistických tras pod Ještědem. Dobře dostupné je obchodní centrum Nisa a supermarket Billa. Do centra města se dopravíte za 5 minut jízdy autem nebo tramvají za 8 minut. Je-li pro Vás důležitá rychlostní silnice Praha <-> Liberec, budete jí mít pouze 2 minuty od domu.
V okolí je veškerá občanská vybavenost (střední a základní školy, školky, pošta, potraviny, MHD a mnoho dalšího).

DJI_0663-min

Virtuální prohlídka

Rodinný dům na prodej

Kód Dispozice Zastavěná plocha Zahrada Dostupnost Cena s DPH
Kód B6 Dispozice 5+KK Plocha 128,5 m2 Zahrada 53 m2 Dostupnost Volný Cena 11 890 000 Kč Detail

Lokalita

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.