Video

V oblíbené a lukrativní části Liberce, Ruprechticích, nabízíme ke koupi právě dokončené 4 exkluzivní domy, které navrhl známý architekt Ing. Arch. Jiřím Plašilem. Při výstavbě byl kladen důraz na nadstandardní materiály, praktičnost a moderní design. Celkovou kvalitu domů doplňují okrasné zahrady a fotovoltaické elektrárny s bateriovým úložištěm, které uspoří až 40% měsíčních nákladů.

DSC08980-HDR-min

Dispozice a příslušenství

Dispozice domu je 4+KK + garáž, komora, sklad a dvě parkovací stání.
V přízemí se nachází obývací pokoj s kuchyní s přístupem na venkovní terasu, wc, komora, garáž a skladní prostor.
V patře jsou 3 pokoje, šatna a koupelna.

DSC09067-min

Standardy

Naším cílem bylo vytvořit exkluzivní rodinné domy na lukrativní adrese, které budou prostorné, dispozičně dobře řešené a energeticky úsporné.

Exteriér domu zdobí obkladové desky od italského výrobce, velkoformátová francouzská okna s podomítkovými venkovními žaluziemi a prosklená stěna v obývacím pokoji. Vše je doplněné nočními fasádními svítidly, které dodávají exteriéru domu pocit luxusního bydlení. Pro okolí domů navrhl architekt moderní, ale přitom útulné zahrady s okrasnými keři, stromky, kůrou a nově založeným trávníkem. Na oplocení jsou umístěny tmavé folie pro zachování soukromí a komfortu. Před domem je dostatek prostoru pro parkování dvou automobilů a dalšího využití. Váš vůz můžete rovněž pohodlně zaparkovat v prostorné garáži s automatickým otevíráním a bočním skladovým prostorem.

DSC09033-HDR-min

Na každém domě je umístěna fotovoltaika, která je napojena na bateriové úložiště, chytrý rozvaděč a je provedena příprava pro nabíjecí stanice pro automobily. Po celé ploše domu je rozvedeno podlahové vytápění, které je napojeno na elektrický kotel. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Díky technologii fotovoltaiky ušetříte až 40% měsíčních nákladů. Při dalším rozšíření fotovoltaiky je možné snížit náklady až na 60%. Energetickou náročnost budovy ve skupině B zajišťuje kvalitní izolace a trojskla ve všech místnostech.

Screenshot 2022-10-20 at 20.05.26

Podlaha interiéru je po celé ploše pokryta vinylovou podlahou. Ve všech místnostech je osazeno osvětlení od renomované firmy Danlux. Ve vzorovém domě je moderní kuchyně, kde byla zvolena barva bílého lesku, která skvěle doplňuje zbytek moderního interiéru. Společnost Porta dodala světle šedé designové dveře o nadstandardní výšce 210 cm, které doplňují matně černé kliky. Zábradlí schodiště je tvořeno z velkoformátového skla a dodává interiéru zcela odlišný rozměr. V koupelně je umístěna vana, matně černý sprchový kout s podomítkovou baterií, umyvadlo s nábytkem, zrcadlo a závěsné wc se sprchou. Koupelnové baterie dodala firma Tres v matně černé barvě, která navazuje na ostatní interiérové doplňky.

DSC09021-HDR-min

O bezpečnost v domě se bát nemusíte. Každý interiér má vlastní zabezpečovací systém od firmy Jablotron s možností napojení na pult centrální ochrany.

Domy jsou dokončené a zkolaudováné. V případě financování hypotečním úvěrem poskytujeme našim klientům bezplatnou konzultaci a srovnání nabídek jednotlivých bank. Energetická náročnost domů je B.

DSC08970-HDR-min

Virtuální prohlídka

Rodinné domy na prodej

Kód Dispozice Zastavěná plocha Plocha pozemku Dostupnost Cena s DPH
Kód RD A Dispozice 4+KK Plocha 97,7 m2 Plocha pozemku 358 m2 Dostupnost Volný Cena 15 571 500 Kč Detail
Kód RD B Dispozice 4+KK Plocha 97,7 m2 Plocha pozemku 349 m2 Dostupnost Volný Cena 15 599 500 Kč Detail
Kód RD C Dispozice 4+KK Plocha 97,7 m2 Plocha pozemku 320 m2 Dostupnost Volný Cena 15 340 500 Kč Detail
Kód RD D Dispozice 4+KK Plocha 97,7 m2 Plocha pozemku 293 m2 Dostupnost Volný Cena 15 535 500 Kč Detail

Lokalita

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.