Video

V oblíbené a lukrativní části Liberce, Ruprechticích, nabízíme ke koupi právě dokončený elegantní energeticky úsporný dům, který navrhl známý architekt Ing. Arch. Jiří Plašil. Při výstavbě byl kladen důraz na použití nadstandardních materiálů, praktičnost a moderní design. Celkovou kvalitu domu doplňuje okrasná zahrada a fotovoltaická elektrárna s bateriovým úložištěm, která uspoří až 40% měsíčních nákladů.

DSC08980-HDR-min

Dispozice a příslušenství

Dispozice domu je 4+KK + garáž, komora, sklad a dvě parkovací stání.

V přízemí se nachází obývací pokoj s kuchyní s přístupem na venkovní terasu, wc, komora, garáž a úložný prostor.

V patře jsou 3 pokoje, šatna a koupelna.

DSC09067-min

Standardy

Naším cílem bylo vytvořit elegantní rodinný dům na lukrativní adrese, který bude prostorný, dispozičně dobře řešený a energeticky úsporný.

Exteriér domu zdobí obkladové desky od italského výrobce, velkoformátová francouzská okna s podomítkovými venkovními žaluziemi a prosklená stěna v obývacím pokoji. Vše je doplněné nočními fasádními svítidly, které dodávají exteriéru domu pocit luxusního bydlení. Pro okolí domu navrhl architekt moderní, ale přitom útulnou zahradu s okrasnými keři, stromky, kůrou a nově založeným trávníkem. Na oplocení jsou umístěny tmavé folie pro zachování soukromí a komfortu. Před domem je dostatek prostoru pro parkování dvou automobilů a dalšího využití. Váš vůz můžete rovněž pohodlně zaparkovat v prostorné garáži s automatickým otevíráním a bočním skladovým prostorem.

DSC09033-HDR-min

Na domě je umístěna fotovoltaika, která je napojena na bateriové úložiště, chytrý rozvaděč a je provedena příprava pro nabíjecí stanice pro automobily. Po celé ploše domu je rozvedeno podlahové vytápění, které je napojeno na elektrický kotel. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Díky technologii fotovoltaiky ušetříte až 40% měsíčních nákladů. Při dalším rozšíření fotovoltaiky je možné snížit náklady až o 60%. Energetickou náročnost budovy ve skupině B zajišťuje kvalitní izolace a trojskla ve všech místnostech.

Screenshot 2022-10-20 at 20.05.26

Podlaha interiéru je po celé ploše pokryta vinylovou podlahou. Ve všech místnostech je osazeno osvětlení od renomované firmy Danlux. Společnost Porta dodala světle šedé designové dveře o nadstandardní výšce 210 cm, které doplňují matně černé kliky. Zábradlí schodiště je tvořeno z velkoformátového skla a dodává interiéru zcela odlišný rozměr. V koupelně je umístěna vana, matně černý sprchový kout s podomítkovou baterií, umyvadlo s nábytkem, zrcadlo a závěsné wc se sprchou. Koupelnové baterie dodala firma Tres v matně černé barvě, která navazuje na ostatní interiérové doplňky.

DSC09021-HDR-min

O bezpečnost v domě se bát nemusíte. Každý interiér má vlastní zabezpečovací systém od firmy Jablotron s možností napojení na pult centrální ochrany.

Dům je dokončen a zkolaudován.  V případě financování hypotečním úvěrem poskytujeme našim klientům bezplatnou konzultaci a srovnání nabídek jednotlivých bank.  Energetická náročnost je B.

DSC08970-HDR-min

Virtuální prohlídka

Rodinný dům na prodej

Kód Dispozice Užitná plocha Plocha pozemku Dostupnost Cena s DPH
Kód RD A Dispozice 4+KK Užitná plocha 144,1 m2 Plocha pozemku 358 m2 Dostupnost Rezervace Cena - Detail
Kód RD B Dispozice 4+KK Užitná plocha 144,1 m2 Plocha pozemku 349 m2 Dostupnost Rezervace Cena - Detail
Kód RD C Dispozice 4+KK Užitná plocha 144,1 m2 Plocha pozemku 320 m2 Dostupnost Rezervace Cena - Detail
Kód RD D Dispozice 4+KK Užitná plocha 144,1 m2 Plocha pozemku 293 m2 Dostupnost Volný Cena 12 420 600 Kč Detail

Lokalita

Hlavní důvody pro koupi této nemovitosti

Novostavba elegantního rodinného domu na velmi atraktivním místě je dokončena, zkolaudována a připravena k nastěhování. Kupující má tedy velikou výhodu oproti jiným projektům na trhu, protože si ještě před svým rozhodnutím prohlédne finální stav a zkontroluje kvalitu.
Byl kladen důraz na úsporný/ ekonomický provoz -rodinný dům je vybaven vlastní fotovoltaickou elektrárnou s bateriovým úložištěm šetřící až 40% nákladů, vše ve spojení s komfortním podlahovým vytápěním a vinylovými podlahami atd.
Projekt již zahrnuje oplocení, pevné plochy, garáž + venkovní stání pro další 2 vozidla, odborně založenou zahradu atd. Na kupujícího tedy nečekají žádné další skryté vícenáklady.
Projekt lokality byl vytvořen a dotažen do detailu ve spolupráci s renomovaným architektem.
Moderní design a elegantní nadčasové neutrální barvy, které se hodí pro každý styl zařízení.
Vysoko nastavené a hodnotné standardy vybavení.
Nadstandardy, které jsou u jiných nabídek za příplatek jsou již zahrnuty v základní ceně jako např. el. podomítkové rolety na dálk. ovládání, skleněné zábradlí, elektronický zabezpečovací systém, luxusní LED svítidla ve všech místnostech, vinylová podlaha atd.
Ověřený developer s dobrou pověstí a referencemi.
Flexibilita při plánování prohlídek a klientsky vstřícný přístup, kdy je např. umožněno vyčkat na prodej nemovitosti kupujícího.
Udržitelnost hodnoty nemovitosti i v době krize / novostavby mají nejnižší propady cen a zároveň nejlepší likviditu /. Vysoký předpoklad budoucího růstu hodnoty této nemovitosti.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.