Video prohlídka

Na oblíbeném okraji Liberce, ve Stráži nad Nisou, vznikly dvě novostavby energeticky úsporných rodinných domů v ulici Bergerovo náměstí, které splňují všechny nároky na moderní bydlení s důrazem na nízké provozní náklady, ale zároveň spojené s trochou venkovského života mimo město.

DJI_0206

Naším cílem bylo vytvořit rodinné domy s dostatečným počtem místností, úložným prostorem, možností pohodlného parkování, ideální velikostí zahrad a nízkými měsíčními náklady na provoz. To vše se nám podařilo spojit s moderním designem a kvalitními materiály.

DJI_0203

Exteriér domu byl zvolen v moderní světle šedé fasádě v kombinaci s tmavě šedou střechou a velkými okny. Pro okolí domu navrhl architekt moderní zahrady s okrasnými keři, stromky, kůrou a nově založeným trávníkem, kde je dostatek prostoru pro dětské hřiště, bazén, zahradní domek a další vyžití. Pozemek je kompletně oplocen včetně automatické brány pro bezpečný výjezd Vašeho vozu z parkovacího stání a garáže.

DSC03844-HDR

Na střeše domů je umístěna fotovoltaika, která je napojena na bateriové úložiště a chytrý rozvaděč. Po celé ploše domu je podlahové komfortní vytápění napojeno na elektrický kotel. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Díky technologii fotovoltaiky ušetříte až 40% měsíčních nákladů. Při dalším rozšíření je možné snížit náklady až o 60%. Energetickou náročnost budovy ve skupině B zajišťuje kvalitní izolace a trojskla ve všech místnostech.

DJI_0204

Ve vstupní místnosti je dostatek prostoru pro vestavěnou skříň a botník s věšákem. V předsíni a koupelnách je podlaha pokryta dlažbou, v obytných místnostech je plovoucí podlaha. Obývací pokoj s kuchyňským koutem o výměře 38 m2 je opravdu velkorysý. Nabízí se zde možnost napojení na krbová kamna a vstup na terasu. V přízemní koupelně se nachází sprchový kout, umyvadlo a závěsné wc. V hlavní koupelně je vana, umyvadlo s nábytkem, zrcadlo, závěsné wc a žebříkové topení. Patra propojuje schodiště s dřevěnými nášlapy a nočním osvícením. 4 pokoje lze využít jako ložnici o výměře 17 m2, dva dětské pokoje a jako pracovnu nebo pokoj pro hosty.

DSC01363-HDR-min

O bezpečnost v domě se bát nemusíte. Dům má vlastní zabezpečovací systém od firmy Jablotron s možností napojení na pult centrální ochrany.

DSC01336-HDR-min

Ceník rodinného domu

Kód Dispozice Užitná plocha Zahrada Dostupnost Cena s DPH
Kód RD A Dispozice 5+KK Užitná plocha 133,5 m2 Zahrada 477 m2 Dostupnost Prodáno Cena -
Kód RD B Dispozice 5+KK Užitná plocha 133,5 m2 Zahrada 463 m2 Dostupnost Volný Cena 11 928 000 Kč Detail

Lokalita

Hlavní důvody pro koupi této nemovitosti

Novostavba atraktivního rodinného domu vč. moderní velké garáže je dokončena, zkolaudována a připravena k nastěhování. Kupující má tedy velikou výhodu oproti jiným projektům na trhu, protože si ještě před svým rozhodnutím prohlédne finální stav a zkontroluje kvalitu.
Důraz na úsporný/ekonomický provoz - fotovoltaická elektrárna s bateriovým úložištěm a komfortní podlahové vytápění.
Projekt již zahrnuje oplocení, pevné plochy, odborně založenou zahradu, venkovní parkovací stání atd. Na kupujícího tedy nečekají žádné další skryté vícenáklady.
Projekt celé lokality byl vytvořen a dotažen do detailu ve spolupráci s renomovanými architekty.
Moderní design a elegantní nadčasové neutrální barvy, které se hodí pro každý styl zařízení.
Vysoko nastavené a hodnotné standardy vybavení.
Nadstandardy, které jsou u jiných nabídek za příplatek jsou již zahrnuty v základní ceně jako např. elektronický zabezepečovací systém, luxusní LED svítidla ve všech místnostech atd.
Ověřený developer s dobrou pověstí a referencemi.
Flexibilita při plánování prohlídek a klientsky vstřícný přístup, kdy je např. umožněno vyčkat na prodej nemovitosti kupujícího.
Udržitelnost hodnoty nemovitosti i v době krize. Novostavby mají nejnižší propady cen a zároveň nejlepší likviditu. Vysoký předpoklad budoucího růstu hodnoty této nemovitosti.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.