Video prohlídka

Na rozmezí lokalit Vesce a Vratislavic nad Nisou na krásném místě v Liberci nabízíme ke koupi právě dokončené elegantní novostavby energeticky úsporných rodinných domů, který navrhl významný liberecký architekt Ing. arch. Jiří Plašil. Při výstavbě byl kladen důraz na jednotnost lokality, úsporný provoz domu, použití nadstandardních materiálů, praktičnost a moderní design. Celkovou kvalitu domů doplňuje velkorysá okrasná zahrada a fotovoltaická elektrárna s bateriovým úložištěm, která uspoří až 40% měsíčních nákladů s možností jejího dalšího rozšíření.

DJI_0076-min

Dispozice domu je 4+KK + garáž, komora, sklad a dvě parkovací stání.

Obytná plocha 122,3 m2 | Garáž 21,8 m2 | Terasa a závětří 14,6 m2

V přízemí se nachází obývací pokoj s kuchyní s přístupem na venkovní terasu, WC, komora, garáž a úložný prostor.

V patře jsou 3 komfortní pokoje, šatna a koupelna.

Celková plocha pozemku | Dům A – 561 m2, Dům B – 480 m2

DSC03501-HDR-min

Naším cílem bylo vytvořit moderní úsporné elegantní rodinné domy na klidné adrese, které budou prostorné, dispozičně dobře řešené a energeticky úsporné.

DSC03410-HDR-min

Exteriér domu zdobí moderní šedá fasáda, velkoformátová francouzská okna s již osazenými el. podomítkovými venkovními žaluziemi na dálkové ovládání a prosklená stěna v obývacím pokoji. Vše je doplněné nočními designovými fasádními svítidly, které dodávají exteriéru domu pocit luxusního a elegantního bydlení. Pro okolí domu navrhl zahradní architekt moderní a velkorysou zahradu s okrasnými keři, stromky a nově založeným trávníkem s dostatkem prostoru pro ev. bazén nebo dětské hřiště. Před domem je dostatek prostoru pro parkování dvou automobilů a další využití. Váš vůz můžete rovněž pohodlně zaparkovat v prostorné garáži s automatickým otevíráním a praktickým bočním skladovým prostorem.

DJI_0081-min

Na domě je umístěna fotovoltaická elektrárna, která je navíc napojena na bateriové úložiště, chytrý rozvaděč. Současně je již ve standardu provedena příprava pro nabíjecí stanici pro elektromobily, která se nachází v garáži. Po celé ploše domu je rozvedeno podlahové vytápění, které je napojeno na elektrický kotel. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Vše je propojeno s fotovoltaikou. Díky technologii fotovoltaiky tak lze ušetřit až 40% měsíčních nákladů. Při dalším rozšíření fotovoltaiky, což je předchystáno, je možné snížit náklady na provoz až o 60%. Energetickou náročnost budovy ve skupině B zajišťuje kvalitní izolace a trojskla ve všech místnostech.

DJI_0082-min

Podlaha interiéru je po celé ploše pokryta elegantní světlou plovoucí podlahou. Ve všech místnostech je již osazeno designové LED osvětlení od renomované firmy Danlux. Společnost Porta dodala světle šedé designové dveře o nadstandardní výšce 210 cm, které doplňují matně černé kliky. Zábradlí schodiště je tvořeno z velkoformátového skla a dodává interiéru zcela odlišný rozměr. V elegantní koupelně je umístěna vana, matně černý designový sprchový kout s podomítkovou baterií, umyvadlo s nábytkem, zrcadlo a závěsné WC se sprškou. Koupelnové baterie dodala firma Tres v matně černé barvě, která navazuje na ostatní interiérové doplňky.

DSC03430-HDR-min

O bezpečnost v domě se bát nemusíte. Každý dům má vlastní zabezpečovací systém od firmy Jablotron s možností napojení na pult centrální ochrany.

DSC03520-HDR-min

Virtuální prohlídka

Kód Dispozice Dostupnost Cena s DPH
Kód RD A Dispozice 4+KK Dostupnost Prodáno Cena -
Kód RD B Dispozice 4+KK Dostupnost Prodáno Cena -

Lokalita

Hlavní důvody pro koupi této nemovitosti

Novostavba atraktivního rodinného domu vč. moderní velké garáže v klidné lokalitě je dokončena, zkolaudována a připravena k nastěhování. Kupující má tedy velikou výhodu oproti jiným projektům na trhu, protože si ještě před svým rozhodnutím prohlédne finální stav a zkontroluje kvalitu.
Důraz na úsporný/ekonomický provoz - fotovoltaická elektrárna s bateriovým úložištěm a komfortní podlahové vytápění.
Projekt již zahrnuje oplocení, pevné plochy, odborně založenou zahradu, další 2 venkovní parkovací stání atd. Na kupujícího tedy nečekají žádné další skryté vícenáklady.
Projekt celé lokality byl vytvořen a dotažen do detailu ve spolupráci s renomovanými architekty.
Moderní design a elegantní nadčasové neutrální barvy, které se hodí pro každý styl zařízení.
Vysoko nastavené a hodnotné standardy vybavení.
Nadstandardy, které jsou u jiných nabídek za příplatek jsou již zahrnuty v základní ceně jako např. podmítkové elektrické venkovní žaluzie, elektronický zabezpečovací systém, luxusní LED svítidla ve všech místnostech, skleněné zábradlí atd.
Ověřený developer s dobrou pověstí a referencemi.
Flexibilita při plánování prohlídek a klientsky vstřícný přístup, kdy je např. umožněno vyčkat na prodej nemovitosti kupujícího.
Udržitelnost hodnoty nemovitosti i v době krize. Novostavby mají nejnižší propady cen a zároveň nejlepší likviditu. Vysoký předpoklad budoucího růstu hodnoty této nemovitosti.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.