Video prohlídka

Na rozmezí lokalit Vesce a Vratislavic nad Nisou na krásném místě v Liberci nabízíme ke koupi právě dokončenou novostavbu jedinečného energeticky úsporného rodinného domu, kterou navrhl známý liberecký architekt Ing. arch. Jiří Plašil. Při výstavbě byl kladen důraz na použití ucelený ráz lokality, úsporný provoz, použití nadstandardních materiálů, praktičnost, jedinečný vzhled a moderní design. Celkovou kvalitu domů doplňuje okrasná zahrada a fotovoltaická elektrárna s bateriovým úložištěm, která uspoří až 40% měsíčních nákladů.

DSC03543-HDR-min

Dispozice domu je 4+KK + garáž, komora, sklad a dvě parkovací stání.

Obytná plocha 125,9 m2 | Garáž 21 m2 | Terasa a závětří 15,4 m2

V přízemí se nachází obývací pokoj s kuchyní s přístupem na venkovní terasu, WC, komora, garáž a úložný prostor.

V patře jsou 3 pokoje, šatna a koupelna.

Celková plocha pozemku 484 m2

DSC03593-HDR-min

Naším cílem bylo vytvořit jedinečný nový rodinný dům na klidné adrese, který bude prostorný, dispozičně dobře a chytře řešený, energeticky úsporný a navíc s kouzlem elegantních přiznaných trámů v horním patře.

DJI_0217

Exteriér domu zdobí moderní šedá fasáda a velkoformátová francouzská okna s prodloužením k hřebenu střechy. Vše je doplněné nočními designovými fasádními svítidly, které dodávají exteriéru domu pocit elegantního a luxusního bydlení. Pro okolí domu navrhl zahradní architekt moderní a velkorysou zahradu s okrasnými keři, stromky a nově založeným trávníkem s dostatkem prostoru pro bazén nebo např. dětské hřiště. Před domem je dostatek prostoru pro parkování dvou automobilů za automatickou bránou. Váš vůz můžete rovněž pohodlně zaparkovat v prostorné garáži s automatickým otevíráním a praktickým bočním skladovým prostorem. Okolí domu doplňují moderní a nákladné gabionové stěny s oplocením, které cíleně dodávají celkovému projektu lokality jednotný ráz.

DSC08267-HDR-min

Na domě je umístěna fotovoltaická elektrárna, která je napojena navíc na bateriové úložiště, chytrý rozvaděč. Současně je již ve standardu provedena příprava pro nabíjecí stanici pro elektromobily, která se nachází v garáži. Po celé ploše domu je rozvedeno komfortní podlahové vytápění, které je napojeno na elektrický kotel. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Vše je propojeno s fotovoltaikou. Díky technologii fotovoltaiky lze ušetřit až 40% měsíčních nákladů. Při dalším rozšíření fotovoltaiky je možné snížit náklady až o 60%. Energetickou náročnost budovy ve skupině B zajišťuje kvalitní izolace a trojskla ve všech místnostech.

DSC04051-HDR

Podlaha interiéru je po celé ploše pokryta elegantní světlou plovoucí podlahou. Ve všech místnostech je již osazeno designové LED osvětlení od renomované firmy Danlux. Společnost Porta dodala světle šedé designové dveře o nadstandardní výšce 210 cm, které doplňují matně černé kliky. Zábradlí schodiště je tvořeno z elegantního velkoformátového skla, které dodává interiéru zcela odlišný rozměr. V koupelně je umístěna vana, matně černý designový sprchový kout s podomítkovou baterií, umyvadlo s nábytkem, zrcadlo a závěsné WC se sprškou. Koupelnové baterie dodala firma Tres v matně černé barvě, která navazuje na ostatní interiérové doplňky.
Dům je napojen na tlakovou kanalizaci.

DSC03561-HDR-min

O bezpečnost v domě se bát nemusíte. Dům má vlastní zabezpečovací systém od firmy Jablotron s možností napojení na pult centrální ochrany.

DSC03575-HDR-min

Ceník rodinného domu

Kód Dispozice Dostupnost Cena s DPH
Kód RD C Dispozice 4+kk Dostupnost Rezervace Cena - Detail

Lokalita

Hlavní důvody pro koupi této nemovitosti

Novostavba atraktivního rodinného domu vč. moderní velké garáže v klidné lokalitě je dokončena, zkolaudována a připravena k nastěhování. Kupující má tedy velikou výhodu oproti jiným projektům na trhu, protože si ještě před svým rozhodnutím prohlédne finální stav a zkontroluje kvalitu.
Důraz na úsporný/ekonomický provoz - fotovoltaická elektrárna s bateriovým úložištěm a komfortní podlahové vytápění.
Projekt již zahrnuje oplocení, pevné plochy, odborně založenou zahradu, další 2 venkovní parkovací stání atd. Na kupujícího tedy nečekají žádné další skryté vícenáklady.
Projekt celé lokality byl vytvořen a dotažen do detailu ve spolupráci s renomovanými architekty.
Moderní design a elegantní nadčasové neutrální barvy, které se hodí pro každý styl zařízení.
Vysoko nastavené a hodnotné standardy vybavení.
Nadstandardy, které jsou u jiných nabídek za příplatek jsou již zahrnuty v základní ceně jako např. elektronický zabezpečovací systém, luxusní LED svítidla ve všech místnostech, skleněné zábradlí atd.
Ověřený developer s dobrou pověstí a referencemi.
Flexibilita při plánování prohlídek a klientsky vstřícný přístup, kdy je např. umožněno vyčkat na prodej nemovitosti kupujícího.
Udržitelnost hodnoty nemovitosti i v době krize. Novostavby mají nejnižší propady cen a zároveň nejlepší likviditu. Vysoký předpoklad budoucího růstu hodnoty této nemovitosti.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.